wtorek, 2 lipca 2013

Piknik z Kłobukiem

        W ubiegłą sobotę (29 czerwca) Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla mieszkańców Olsztyna Rodzinny Piknik z Kłobukiem nad jeziorem Długim. Olsztynianie po raz kolejny udowodnili, że doceniają walory naszego regionu i z chęcią spędzają wolny czas w terenie. 
        Główną atrakcją imprezy była Gra Miejska, która polegała na przemierzeniu ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż jeziora Długiego. Każdy uczestnik zabawy otrzymał specjalną mapkę z polami na pieczątki. Aby je uzyskać należało rozwiązać nietypowe zadania na każdym, z przygotowanych przez naszych bibliotekarzy, stanowisku. Na końcu trasy w bibliotece przy Al. Przyjaciół na wszystkich czekały upominku.
       Pogodę mieliśmy wymarzoną, tereny przepiękne, a zabawa wyśmienita. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejną okazję, by w tak malowniczych okolicznościach spotkać się z naszymi czytelnikami. A ta pojawi się już niebawem - 30 sierpnia Trzynastka we współpracy z dwiema innymi bibliotekami, a mianowicie filią nr 5 i filią nr 6, przygotowuje piknik, którego tematem przewodnim będzie Dziki Zachód.
 Już nie możemy się doczekać!

Prześlij komentarz