środa, 16 kwietnia 2014

Święta tuż, tuż!

         Jak idą Wam przygotowania do Świąt? Czy wszystko odbywa się w duchu pełnej ekscytacji, czy bliższa jest Wam nerwowa atmosfera? Trzynastka stara się pamiętać, że są to święta radosne, zielone i koniecznie(!) słoneczne :). Dlatego wielkanocne przygotowania zaczęliśmy stosunkowo wcześnie. Na ostatnich zajęciach Akademii Rękodzieła postanowiliśmy wykonać świąteczne ozdoby. Natomiast na dzisiejszym spotkaniu będziemy uczyć się sztuki składania serwetek, aby nasz stół w tym wyjątkowym dniu wyglądał idealnie.

         Ten tydzień rozpoczęliśmy od przypominania sobie wielkanocnych tradycji, a pomogły nam w tym dzieci z Przedszkola "Patryk". 

       Nie zapominajmy o tym, że Wielkanoc to czas nie tylko kolorowych dekoracji, wyjątkowych zapachów, rodzinnych spotkań, ale również czas odpoczynku od codziennych obowiązków. Nie od dziś wiemy, że najlepiej relaksuje się z dobrą książką ;). Dlatego przygotowaliśmy w Trzynastce wystawę książek związanych tematycznie z nadchodzącymi świętami. Dla tych zaś, którzy liczą na chwile wytchnienia zapraszamy do zapoznania się z trzynastkowymi nowościami.
Prześlij komentarz