czwartek, 18 grudnia 2014

Kolejny certyfikat "Tu się czyta" przyznany!


         Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Wszyscy staramy się być życzliwi dla bliskich, spory i nieporozumienia odchodzą w niepamięć, a my cieszymy się wspólnie spędzonymi chwilami.. Te nadchodzące dni to również wyjątkowa okazja, aby podziękować tym, którzy są z nami przez cały rok. Właśnie z tą myślą Trzynastka wybrała się ze świąteczną wizytą do Miejskiego Przedszkola nr 9, które sąsiaduje z naszą biblioteką. Placówka ta szczególnie wspiera nas w promocji czytelnictwa wśród najmłodszych oraz często uczestniczy w trzynastkowych zajęciach edukacyjnych. W podziękowaniu za owocną współpracę wyróżniliśmy Miejskie Przedszkole nr 9 certyfikatem "Tu się czyta". Jesteśmy przekonani, że jest to miejsce szczególnie przyjazne książce, co poświadcza swoją aktywnością w życiu biblioteki.

         Podczas spotkania porozmawialiśmy z przedszkolakami o bibliotece oraz omówiliśmy zasady wypożyczania zbiorów. Ponadto przeczytaliśmy dzieciom jedną z trzynastkowych książek - oczywiście o bibliotece! A na koniec wręczyliśmy certyfikat oraz drobny upominek. Zostawiliśmy także Czytusia, który będzie pomogał dzieciom w nauce czytania. 

         Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 9 są bardzo uzdolnione plastycznie i za każdym razem, gdy nadarzy się okazja jesteśmy obdarowywani licznymi prezentami. Tym razem nie mogło być inaczej - otrzymaliśmy piękną choineczkę z bożonarodzeniowymi życzeniami. Dziękujemy! :)Prześlij komentarz