wtorek, 29 września 2015

Wszystkie kolory jesieni


Przez nasze biblioteczne okna przedzierają się nieśmiałe promienie słońca, otulając drewniane regały. Trzynastkowe książki dumnie prężą swoje grzbiety, aby choć przez chwilę jeszcze ogrzać się jesiennym słońcem. Lubimy ten czas. Choć lato już się z nami pożegnało, to my wiemy, że teraz świat będzie mienił się wszystkimi kolorami tęczy. I jeszcze te długie wieczory, gdy z książką w ręku będziemy odkrywać kolejne nieznane miejsca. Tak, to zdecydowanie dobry czas.
 

Jesienią zmienia się również nasza biblioteka. Przylatują do nas sowy, nietoperze, a półki podpierają pękate dynie. Z nową energią wkraczamy w  kolejny rok szkolny, zapraszając najmłodszych do odwiedzania biblioteki i uczestnictwa w naszych zajęciach.

Przypominamy, że w najbliższą sobotę odbędą się pierwsze, powakacyjne zajęcia dla dzieci. Wiemy, że maluchy na nie czekają, więc zapraszamy do Trzynastki już za kilka dni. Zaczynamy o godz. 11:30. 

Ponadto informujemy, że w naszej bibliotece mile widziane są również grupy zorganizowane. :) Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biblioteczną na rok szkolny 2015/2016 i zapraszamy do odwiedzania nas w Trzynastce. Na powyższe zajęcia mogą również zapisywać się grupy zorganizowane. Prosimy jedynie o wcześniejsza rezerwację terminu i tematu.

Prześlij komentarz