wtorek, 27 października 2015

Akademia Rękodzieła
W pewne jesienne popołudnie, w otoczeniu regałów uginających się od ciężaru książek, spotkały się panie, które bardzo szyć, dziergać i wymyślać lubiły... I z tych pomysłów i chęci do wspólnych pogawędek powstała pewna inicjatywa, zwana w Trzynastce Akademią Rękodzieła. :)

Jeśli masz ochotę, przez Twoją głowę co chwila przelatuje jakaś nowa rękodzielnicza myśl, co nieco umiesz wyczarować i chciałabyś/chciałbyś podzielić się tym z innymi - przyjdź do biblioteki! W Trzynastce co dwa tygodnie odbywają się spotkania, podczas których nasi czytelnicy uczą się nowych technik rękodzielniczych.

---------- ♥ ----------

Na ostatnich zajęciach uczestniczki wykonywały frywolitkową biżuterię, która zagościła na naszych spotkaniach w ubiegłym sezonie. Paniom tak spodobał się ten pomysł, że postanowiły powrócić do niego w tym roku. 


Kolejne spotkanie Akademii Rękodzieła odbędzie się 2 listopada (środa) o godz. 16:30. Podczas zajęć będą wykonywane jesienne kwiaty z rajstop. Osoby zainteresowane prosimy o przyniesienie kolorowych, elastycznych rajstop.
Prześlij komentarz