poniedziałek, 14 grudnia 2015

Bożonarodzeniowa kraina


W Trzynastce wciąż gramy na bożonarodzeniową nutę. :) Rozpoczęty na początku miesiąca cykl zajęć o zbliżających się świętach jest u nas nadal aktualny. Do biblioteki każdego dnia przychodzą nowe dzieci, które chcą porozmawiać z nami o Bożym Narodzeniu. A my? Z radością siadamy na dywanie wśród maluchów, gawędzimy o tradycjach świątecznych, bawimy się w sprzątanie, pieczenie ciasteczek i czytamy opowieści o Świętym Mikołaju. Na zajęciach plastycznych zaś przeplatamy przeróżne techniki plastyczne, aby dzieci pobudzały swoją wyobraźnię - czarujemy renifery z rolek po papierze toaletowym, choinki z wyciętych. papierowych rączek i Mikołaja z białą brodą z waty. 

Zależało nam również, aby podtrzymać naszą biblioteczną tradycję i pozwolić ubrać nasze trzynastkowe drzewko najmłodszym czytelnikom. Dlatego był to główny punkt programu sobotnich zajęć.

A kto odwiedził Trzynastkę w ubigłym tygodniu? Gościliśmy dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 15, Przedszkola "Jacek i Agatka", Przedszkola "Junior Academy" i nasze maluchy, które uczęszczają na spotkania Klubu Trzynastkowych Moli Książkowych.

Zapraszamy na fotorelację z  zajęć z dziećmi w bibliotece.Miejskie Przedszkole nr 15
 
Przedszkole "Jacek i Agatka"


 Przedszkole "Junior Academy"

Klub Trzynastkowych Moli Książkowych
sobotnie zajęcia dla dzieci 
Wszystkim dzieciom, które w ostatnich dniach odwiedziły Trzynastkę
z całego naszego bibliotecznego serduszka dziękujemy! ♥ 
Do zobaczenia niebawem! :) 
Prześlij komentarz