środa, 18 grudnia 2013

Wyjątkowy gość Trzynastki

         W ubiegłym tygodniu w naszej bibliotece odbyło się niezwykłe spotkanie - gościliśmy Panią Bożenę Kraczkowską, autorkę książki dla dzieci pt. Purpurowe gniazdo. Jest to nowa pozycja na rynku wydawniczym, utrzymana w świątecznym klimacie. Jednak Boże Narodzenie i występujący w niej Święty Mikołaj to tylko tło całej historii. Purpurowe gniazdo to przede wszystkim opowieść o niesamowitej przygodzie i wyjątkowej przyjaźni.
         Czy to prawda, że Święty Mikołaj wziął sobie urlop? Czy dzieci otrzymają w tym roku prezenty? I co to jest Purpurowe gniazdo? Na te i wiele i innych pytań próbowaliśmy wspólnie z naszymi małymi czytelnikami odpowiedzieć na spotkaniu z autorką książki. Dzieci miały okazję nie tylko na rozmowę z Panią Bożeną, ale również na zapoznanie się z ilustracjami, znajdującymi się w Purpurowym gnieździe, a także na otrzymanie autografu.
         Purpurowe gniazdo to pierwsza część z przygotowanej trzyczęściowej serii o przygodach dzielnej Marcysi. Z niecierpliwością czekamy na kolejne książki, a Pani Bożenie Kraczkowskiej serdecznie dziękujemy za przybycie!
Prześlij komentarz