czwartek, 24 września 2009

Oferta zajęć na październik

W związku z zapowiedzią, przedstawiamy propozycje zajęć na październik. Możliwe są również zajęcia plastyczne dla zorganizowanych grup np. przedszkoli czy szkół podstawowych. W przypadku zainteresowania tego typu zajęciami prosimy o kontakt telefoniczny czy mailowy z biblioteką, z Moniką. Do zobaczenia na zajęciach!

Akademia Rękodzieła

6 października (wtorek) i 20 października (wtorek), godz. 16.30 — zajęcia plastyczne dla wszystkich chętnych; motywem najbliższych zajęć będzie jesień np. tworzenie jesiennych krajobrazów z liści, bukiety z liści itp.

Klub Młodego Czytelnika
10 października (sobota) i 24 października (sobota), godz. 10.00 — zajęcia plastyczno-czytelnicze dla dzieci od 3 do 6 lat wraz z rodzicami; połączenie czytania książek z zabawą. Czytanie książek nie musi być nudne!

"MADAM" Salon Piękności (nowość)
15 października (czwartek) i 29 października (czwartek), godz. 16.30 — zajęcia plastyczno-edukacyjne dla dziewczyn w każdym wieku, które interesują się modą: najnowszymi trendami, fryzurami, ubraniami oraz dla tych, które po prostu uwielbiają się przebierać.

Bajkowa środa
7 października (środa) i 21 października (środa), godz. 10.00 — zajęcia plastyczno-czytelnicze dla Przedszkola ABC.

Wszelkie informacje odnośnie zajęć dostępne są na miejscu w bibliotece, jak również na plakatach informacyjnych. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!
Prześlij komentarz