środa, 1 kwietnia 2009

Wyniki ankiety

Zakończyliśmy przyjmowanie ankiet z Państwa uwagami dotyczącymi naszej działalności. W badaniu wzięło udział 57 osób.

Wyniki ankiety:

Pytaliśmy Państwa również o literaturę w języku obcym. Najwięcej głosów zebrał język angielski (8) oraz hiszpański (4). Okazało się, że w czasie trwania ankiety częściowo udało nam się nadrobić braki w tej dziedzinie. Obecnie mamy w swoim księgozbiorze kilkanaście pozycji anglojęzycznych, a kolekcja ta stale się powiększa.

Ponadto, przy pytaniu o literaturę popularnonaukową najczęściej powtarzały się: pedagogika, psychologia i historia literatury (po 2 głosy).

Dziękujemy za udział w badaniu. Państwa sugestie będą brane pod uwagę podczas uzupełniania zasobów bibliotecznych oraz układania oferty edukacyjnej. Również w tej kwestii na bieżąco dostosowywaliśmy program zajęć do Państwa potrzeb i w naszej ofercie pojawiły się zajęcia komputerowe dla osób dorosłych (Nie taki komputer straszny) oraz spotkania dla dzieci w wieku przedszkolnym (Klub Trzynastkowych Moli Książkowych).

Zakończył się także konkurs związany z udziałem w ankiecie. Z osobą, która wylosowała nagrodę książkową, skontaktowaliśmy się drogą mailową. Prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych!

Nagrodę otrzyma pani
Martyna Wasiłowicz
Gratulujemy!
Prześlij komentarz