piątek, 27 lutego 2015

Trzynastka w Radiu Plus Olsztyn


         Jak już zapewne dobrze wiecie, od dłuższego czasu Miejska Biblioteka Publiczna wyróżnia różne miejsca, instytucje, które są wyjątkowo przyjazne książce. I właśnie jednym z nich jest Radio Plus, które wyraźnie zaznaczyło swą obecność na czytelniczej mapie Olsztyna.
         W piątkowe, szare przedpołudnie postanowiliśmy przegonić ten ponury zimowo-wiosenny nastrój, dzieląc się uśmiechem i pozytywną energią. W tym celu wybraliśmy się właśnie do Radia Plus Olsztyn. To była pierwsza trzynastkowa wizyta w tym miejscu, więc nasza radość była ogromna!
         Biblioteka nr 13 od dłuższego czasu współpracuje z olsztyńskim oddziałem Radia Plus, jednak to zawsze my gościliśmy je w naszej bibliotecznej przestrzeni. Dziś postanowiliśmy to zmienić. Dzięki uprzejmości dziennikarzy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ich codzienna praca. Co więcej, mieliśmy również okazję opowiedzieć o naszych bibliotecznych inicjatywach i podziękować im za to, że zawsze wspierają nas i naszą pracę. To dzięki nim możemy opowiadać na antenie o nowych planach, różnych imprezach, czy po prostu podzielić się tym, co dzieje się w bibliotece. 
         W ramach podziękowań wyróżniliśmy Radio Plus Olsztyn certyfikatem "Tu się czyta" i zostawiliśmy im Czytusia, aby przypominał dziennikarzom, że jest w Olsztynie takie miejsce - wypełnione książkami po brzegi, ale z zawsze otwartymi drzwiami... :)

Korzystając z okazji, opowiedzieliśmy trochę 
o akcji wręczania certyfikatów "Tu się czyta". 
Niebawem będziecie mogli usłyszeć nas na antenie Radia Plus
 - na pewno Was o tym poinformujemy! :D


Takie z nas radiowe dziewczyny! :)


A tu z Kasią Czajkowską, dziennikarką Radia Plus.
To właśnie Kasia zawsze odwiedza naszą Trzynastkę, 
za co z całego serca dziękujemy!


Certyfikat złożyliśmy na ręce ks. Marcina Sawickiego, 
dyrektora olsztyńskiego oddziału Radia Plus.


         Cała załoga filii nr 13 MBP jeszcze raz serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom Radia Plus Olsztyn za współpracę, za odwiedziny i za piękne materiały, które promują naszą biblioteczną działalność!
Prześlij komentarz