piątek, 5 lutego 2016

Do zobaczenia za rok! Pożegnanie ferii w Trzynastce


Ferie w Trzynastce dobiegły końca. Zgodnie z planem pożegnaliśmy się, rozmawiając o emocjach. I choć każdy z nas doskonale zna całą gamę uczuć, która towarzyszy nam każdego dnia, to z chęcią wysłuchaliśmy opowieści maluchów o ich emocjonalnych przygodach. ;) W czytelni po raz ostatni podczas tegorocznych ferii wykonaliśmy walentynkowe upominki, bo już niedługo czeka nas serduszkowe święto.

Dziś zaś odwiedziła nas najmłodsza grupa dzieci z Przedszkola "Junior Academy",  z którymi porozmawialiśmy o tym, dlaczego nie warto kłamać. Dzieci wysłuchały również bajki o chłopcu z drewna, któremu rósł nos, gdy mijał się z prawdą. Ponadto czekała na nich mała detektywistyczna przygoda - maluchy musiały pomóc Królewnie Kłamliwej w odszukaniu skrzyni pełnej skarbów.

Tegoroczne ferie to był dla nas niesamowity czas. Nasi mali czytelnicy ponownie udowodnili nam, że nasza praca ma sens, że warto organizować spotkania, zabawy i warsztaty. Roześmiane buzie dzieci to dla nas największa nagroda. DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy na fotorelację z czwartkowej wyprawy na Wyspę Uczuć oraz z zajęć z dziećmi z Przedszkola "Junior Academy".


Ferie w Trzynastce 
 Co nowego na Wyspie Uczuć?Przedszkole "Junior Academy"
Pinokio. Czy warto kłamać?

 Prześlij komentarz