czwartek, 2 czerwca 2016

Wizyta Czytusia w Przedszkolu


Wczoraj, w święto wszystkich dzieci, wraz z Czytusiem odwiedziłyśmy przedszkolaków z Przedszkola "Jacek i Agatka" w Olsztynie. Dla dzieci był to wyjątkowy dzień, ponieważ to zazwyczaj one odwiedzają naszą bibliotekę, jednak tym razem to my postanowiłyśmy przyjść do nich. A dlaczego? Zaraz o tym opowiemy. Na początek chcemy podziękować dzieciom i ich opiekunkom za to, że nas tak ciepło przyjęły w swoim przedszkolu.

Oczywiście nasza wizyta miała swój cel. Przedszkole "Jacek i Agatka" w Olsztynie jest jednym z tych miejsc, które są przyjazne książce. Jest to grupa dzieci, która regularnie odwiedza naszą bibliotekę, uczestnicząc w zajęciach i wypożycza książki, za co serdecznie im dziękujemy. Wiemy również, że swój czas na czytanie z wielką ochotą poświęcają w przedszkolu, a nam nie pozostaje nic innego jak tylko się z tego cieszyć. Do przedszkolaków wybrałyśmy się torbą pełną drobnych upominków, zaś dla tych, które brały udział w naszym konkursie dodatkowo przygotowałyśmy nagrody.

W ramach podziękowań Przedszkole "Jacek i Agatka" zostało wyróżnione przez Miejską Bibliotekę Publiczną certyfikatem "Tu się czyta", a także otrzymało na własność swoją maskotkę Czytusia. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.


W tym roku certyfikat "Tu się czyta" otrzymało także Przedszkole "Smerfy" w Olsztynie. Również tam Czytuś zagościł na stałe, ponieważ jest to kolejne miejsce przyjazne książce, co nas niesamowicie cieszy. Dzieciom i paniom dziękujemy za serdeczne przyjęcie. 

 
Prześlij komentarz