wtorek, 17 czerwca 2014

Akademia Rękodzieła

        
          Ostatnio na trzynastkowym blogu nie wspominaliśmy o Akademii Rękodzieła. Już się tłumaczymy! :) To wszystko przez to, że nasze zajęcia z rękodzieła przechodzą istne oblężenie! :D Jesteśmy zachwyceni - pracą naszych czytelników, starannością, sumiennością, ale i zainteresowaniem, zarówno ze strony dorosłych, młodzieży, jak i najmłodszych. Od początku broniliśmy stanowiska, że biblioteka łączy pokolenia i spotkania Akademii Rękodzieła są tego idealnym przykładem.
       Na zajęciach uczymy się naprawdę wielu fantastycznych technik rękodzielniczych. Ostatnio zajmowaliśmy się filcowaniem, robiliśmy biżuterię z koralików, lepiliśmy aniołki i wykonaliśmy koszyczki z wikliny papierowej. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana - każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. 
           Kolejnym plusem tych spotkań są instruktorki. Marta i Monika wkładają w to całe swoje serce i czas, aby cierpliwie wytłumaczyć każdą zawiłość rękodzieła. Dlatego nie czekajcie, nie dajcie się prosić i po prostu przyjdźcie!
        W środę, 25 czerwca o godz. 16:00 odbędą się ostatnie zajęcia przed przerwą wakacyjną. Chcielibyśmy się z Wami pożegnać w szczególny sposób, dlatego przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Ostatnie zajęcia przed wakacjami poprowadzi gość specjalny, Magdalena Brancato. Magda jest byłym pracownikiem Trzynastki, dlatego to spotkanie będzie dla nas wyjątkowe :). Ponadto Magda na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, pracuje w bibliotece, a jej pasją jest rękodzieło i fotografia. Już dziś serdecznie zapraszamy!


CO: AKADEMIA RĘKODZIEŁA
ŁAPACZE SNÓW
GDZIE: FILIA NR 13
UL. SIKIRYCKIEGO 9 
KIEDY: ŚRODA, 25 CZERWCA
GODZ. 16:00

              A teraz krótka fotorelacja z zajęć Akademii Rękodzieła. 


FILCOWANIEBIŻUTERIA Z KORALIKÓW


PAPIEROWA WIKLINA

ANIOŁKI Z MASY SOLNEJ

Prześlij komentarz