poniedziałek, 16 marca 2015

Jak pies z kotem...


         Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o zwierzątku... Takim małym, w domu, z którym moglibyśmy się bawić. Niektórym się poszczęściło i swoje marzenia spełnili, inni musieli zadowolić się wyobrażeniami, opowieściami lub bajkami.

         Na naszych sobotnich zajęciach mogli odnaleźć się i jedni, i drudzy, bo właśnie na ostatnim spotkaniu z cyklu Zwierzątkowo rozmawialiśmy o psach i kotach - naszych domowych pupilach. Każdy z uczestników miał okazję opowiedzieć nam jakąś zabawną historię o swoim czteronożnym przyjacielu lub mógł podzielić się z nami swoimi pragnieniami i wyobrażeniami. Słuchaliśmy z zapartym tchem, bo tych historii było całe mnóstwo! :)         A potem... A potem znaleźliśmy taką małą, drewnianą skrzyneczkę, w której ukryta była bajeczka o kotu w butach.
          W trzynastkowej czytelni zaś wykonaliśmy papierowe pieski, które każde z dzieci mogło zabrać ze sobą do domu i spędzić sobotnie popołudnie.         Dziękujemy maluchom za przybycie i informujemy, że kolejne (ostatnie przed Wielkanocą) spotkanie odbędzie się 28 marca o godz. 11:30.


Prześlij komentarz