poniedziałek, 2 marca 2015

Oferta edukacyjna dla grup zorganizowanych
Codziennie zaglądające w biblioteczne okna promienie słoneczne przypominają nam, że idzie nowe. Idzie wiosna! Dzień jest coraz dłuższy, temperatura za oknem nie tak straszna, a wiatr już nie tak chłodny... Ta wiosenna, optymistyczna prognoza skłoniła nas, aby odświeżyć naszą biblioteczna ofertę dla grup zorganizowanych. Przedstawiamy kilka nowych propozycji lekcji bibliotecznych i przypominamy, że jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i potrzeby.

Ponadto przypominamy, że naszą stałą ofertę lekcji bibliotecznych znajdą Państwo tu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Prosimy o wcześniejszą, telefoniczną rezerwację terminu zajęć (tel 89 543 13 15).

 
TEMAT
UWAGI
Podwodny świat Warmii
Zajęcia przygotowane w oparciu o legendy warmińskie. Podczas spotkania dzieci poznają legendę pt. Skąd się wzięło Jezioro Wielochowskie na Warmii Ireny Kwintowej oraz legendę o Królu Sielaw. Ponadto zapoznają się z przyrodą Warmii i Mazur. W programie zajęć przewidziane są również zajęcia plastyczne.
Jak pokonać smoka?
Warsztaty literacko-artystyczne. W programie: głośne czytanie, zabawy ruchowe.
Jak pokonać czarownice? Przepędzamy nocne strachy
Warsztaty literacko-artystyczne. W programie: głośne czytanie, zabawy ruchowe.
Zaczarowanym pociągiem w krainę książek
Warsztaty literacko-artystyczne. Podczas spotkania dzieci poznają historię Olsztyna (70. rocznica przyjazdu kolejarzy do naszego miasta). W programie zajęć przewidziane są również zajęcia plastyczne.
Zwierzątkowo. Była sobie żabka mała...
Warsztaty literacko-artystyczne. W programie: głośne czytanie, zabawy i warsztaty plastyczne. Podczas zajęć dzieci poznają pory roku oraz rozpoznawanie wiosennych znaków w przyrodzie.
Prześlij komentarz