poniedziałek, 4 marca 2013

Kwiatki z wiosennej rabatki

          Wielce prawdopodobne jest to, że wraz z rozpoczęciem marca przywędrowała do nas wiosna! Brudny śnieg, który w niczym nie przypomina już pięknego białego puchu, zaczyna ustępować przebijającej się zieleni... No, może jeszcze nie zieleni, ale wierzymy, że promienie słońca ośmielą nadchodzącą wiosnę! My już poczyniliśmy pierwsze kroki ku powitaniu tej cudownej pory roku. Na ostatnich zajęciach uczestniczki Akademii Rękodzieła wykonały piękne kwiaty z papieru. 
          Od dawna wiadomo, że odpowiednio wyeksponowane kwiaty kreują wystrój wnętrz. Niestety, na te prawdziwe jeszcze musimy trochę poczekać, ale takie papierowe roślinki mogą obudzić pogrążone w zimowym śnie domy.
          Choć do Wielkanocy pozostało jeszcze sporo czasu my postanowiliśmy już rozpocząć przygotowania do tych wiosennych świąt. Dlatego na kolejnych zajęciach, które odbędą się w najbliższą środę (6 marca 2013 r.) o godzinie 16.30, będą wykonywane ozdoby wielkanocne (wielkanocna kura i jajko). Osoby zainteresowane prosimy o przyniesienie następujących materiałów:
          - filc cienki (prosimy o przyniesienie jednego wybranego koloru: żółty, zielony, czerwony);
          - nici;
          - igła.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

          Prezentujemy Państwu fotorelację z ostatnich zajęć Akademii Rękodzieła oraz przedstawiamy kilka propozycji wykonania ozdób wielkanocnych:                                                             (źródło: www.manualni.pl)

  (źródło: www.manualni.pl)

  (źródło: www.manualni.pl)

                                            (www.zglowawchmurach-art-butik.blogspot.com)


Prześlij komentarz