niedziela, 15 września 2013

8 Forum Młodych Bibliotekarzy


      W dniach 12 i 13 września w Olsztynie odbyło się 8 Forum Młodych Bibliotekarzy pod hasłem Biblioteka - Twój czas, Twoje miejsce. Forum Młodych Bibliotekarzy to ogólnopolskie cykliczne wydarzenia, zainicjowane przez Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, adresowane do bibliotekarzy, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Jest to świetna okazja to wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim do integracji środowiska bibliotekarskiego. 
      W tym roku gospodarzami byli pracownicy olsztyńskich bibliotek (Miejska Biblioteka Publiczna, Wojewódzka Biblioteka Publiczna oraz Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie). Ponad 150 pracowników bibliotek w Polsce miało okazję uczestniczyć w warsztatach oraz prezentacjach prowadzonych zarówno przez młodych kolegów z branży, którzy osiągnęli już pierwsze sukcesy, jak i tych bardziej doświadczonych. Trzynastka również znalazła się w tym zacnym gronie :). 
       Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z 8 Forum Młodych Bibliotekarzy:

START :)

Wystąpienie  Dyrektora MBP, Krzysztofa Dąbkowskiego 
oraz Zastępcy Dyrektora, Łukasza Ślusarczyka

Warsztaty

Reprezentacja Trzynastki :)      Za rok odbędzie się 9 Forum Młodych Bibliotekarzy w Gorzowie Wielkopolskim. Już nie możemy się doczekać!
Prześlij komentarz