poniedziałek, 19 stycznia 2015

O tym, co u nas


         W bibliotece nie musi być nudno! Wiemy o tym my - bibliotekarze, wiedzą nasi czytelnicy i wiedzą nasze trzynastkowe dzieci, które z chęcią uczestniczą w bibliotecznych zajęciach. A już niebawem rozpoczynają się ferie i Trzynastka, jak co roku, zaplanowała dla najmłodszych czytelników spotkania, podczas których będziemy wspólnie bawić się książką i sztuką. Szczegółowy plan ferii przedstawimy Wam już niedługo, a tymczasem opowiemy Wam o tym, co u nas. ;)
         W piątek Trzynastkę odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 33, aby wspólnie z Zielonym Wędrowcem odkryć Krainę Zieloności. Podczas wyprawy mieliśmy dużo czasu na rozmowy o marzeniach. I choć każdy z nas pragnie czegoś innego, to jesteśmy zgodni, że marzenia to piękna sprawa. :)


         A sobota? A sobota caaaała należała do dzieci z Klubu Trzynastkowych Moli Książkowych i Franklina - małego żółwika, który początkowo miał zły dzień, ale potem pokazał nam, jak fajnie można się bawić. Uczyliśmy się o porach roku i wykonaliśmy zimowe pejzaże. To był naprawde udany dzień!


Do zobaczenia w bibliotece!
Prześlij komentarz