czwartek, 1 maja 2008

Konkurs fotograficzny

Jeszcze przez dwa tygodnie będzie można oglądać wystawę fotografii pod hasłem Najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Wybór subiektywny. A jakie są Państwa ulubione miejsca? Które kraje, miasta, zakątki uważają Państwo za najpiękniejsze?
Zapraszamy do podzielenia się z nami swoim wyborem i wzięcia udziału w internetowym konkursie fotograficznym pod nazwą Najpiękniejsze miejsca. Odsłona druga.


REGULAMIN KONKURSU:

1. Prosimy o nadsyłanie drogą elektroniczną (filia13@mbp.olsztyn.pl) zdjęć przedstawiających miejsca, które Państwa zdaniem są warte obejrzenia, które urzekają swoim urokiem. W mailu zgłoszeniowym prosimy podać:
  • imię i nazwisko autora zdjęcia
  • nazwę prezentowanego miejsca
  • ewentualnie krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Każdy uczestnik konkursu może zgłosić max. 3 zdjęcia.
2. Nadsyłane zdjęcia muszą być Państwa autorstwa. Prosimy o przesyłanie jedynie takich zdjęć, do których mają Państwo pełne prawa autorskie i które nie naruszają praw osób trzecich.
3. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 1 do 17 maja 2008.
4. Zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną opublikowane na niniejszej stronie internetowej po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
5. Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na publikację fotografii oraz swoich danych osobowych.
6. Komisja konkursowa nagrodzi upominkami książkowymi autorów trzech najciekawszych zdjęć. Nazwiska laureatów zostaną umieszczone na niniejszej stronie internetowej 20 maja 2008.
Prześlij komentarz